Informații despre zbor

LOT - Polish Airlines LO 643
1h 50min
pe traseu
Plecare
Frederic Chopin Airport, Varșovia
WAW EPWA
Timp planificat 23:00
Timp estimat 00:50
Timp efectiv 00:34
Întârziere 94 min
Poarta 241
Sosire
Aeroportul Internațional Henri Coandă București
OTP LROP
Timp planificat 01:50
Timp estimat 02:57
Întârziere 67 min
Terminal 7